NEDEN YOUTUBE'A KAYIT OLMALIYIM

YouTube’a Neden Kayıt Olmalıyım?

Spread the love

YouTube uzun zamandır gezegendeki birincil video paylaşım web sitesi olmuştur. Dünyanın dört bir yanındaki farklı kullanıcılar gidip çok çeşitli konular hakkında farklı videolar izleyebilir. Bir film izlemek, belirli bir konuyu öğrenmek, belirli bir görevi yaparken birinin bakış açısını görmek ve daha pek çok şey sadece YouTube’da yayınlanan videoları izleyerek yapılabilir.

Anonimlik, YouTube’un yeni başlayan kullanıcılar için en çekici özelliğidir. YouTube’da yayınlanan çeşitli videoları izleyip öğrenmeniz gerektiğinde, kendiniz hakkında gizli bilgiler vermek zorunda değilsiniz. İnternet üzerinden sağladıkları bilgiler konusunda çok özel olan kullanıcılar için bu kesinlikle bir artı.

Hemen hizmete kaydolmak istemeseniz ve işleri anonim tutmak istemeseniz bile YouTube size harika özellikler sunar. Sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla video paylaşma, şu ana kadar izlediğiniz tüm farklı videoların hızlı listesini oluşturma, tüm YouTube videolarına sınırsız erişim ve hepsinin üstesinden gelme gibi özelliklerden yararlanabileceksiniz. kapalı, YouTube ile ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olması durumunda Yardım bölümleri aracılığıyla YouTube desteğine hak kazanırsınız.

Bunun aksine, YouTube kullanıcılara kaydolma seçeneği de sunar; kaydolmak ve kişiselleştirilmiş bir YouTube hesabına sahip olmak için. YouTube’a kaydolmak, Facebook veya Twitter gibi sosyal medya hesaplarına kaydolmaya çok benzer. Tam adınız, doğum tarihiniz, konumunuz, ilgi alanlarınız ve hobileriniz sağlamanız gereken bilgilerden sadece birkaçı.

YouTube’da  sizin için neler var? Yeni başlayanlar için kendi YouTube kanalınız olacak. Kendi kanalınıza sahip olmak, kendi videolarınızı YouTube’a yüklemenize olanak tanır, böylece İnternet’teki diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilir. YouTube kanalınızı pasif gelir kaynağı olarak kullanmak, muhtemelen bir kullanıcının hizmete kaydolurken yararlanabileceği en büyük avantajdır. Google, sizin için reklam geliri sağlayan reklamlar koyarak YouTube videolarından para kazanmanıza olanak tanıyan bir AdSense özelliğine sahiptir. Nasıl? Bu bir tür bağlı kuruluş pazarlama gibi çalışır. Videonuzu izleyen kullanıcılar tarafından tıklandığında sizin için reklam geliri elde eden reklamların videolarınızda görünmesine izin vererek farklı ürünlerin tanıtımını yapar veya reklamını yaparsınız.

Ayrıca, yorum seçeneğinin devre dışı bırakılmaması koşuluyla, herhangi bir YouTube videosuna yorum ve yanıt yayınlama yeteneğine sahip olarak YouTube topluluğuyla etkileşimde bulunabilirsiniz. Artık video oynatma listeleri oluşturma olanağınız da var. Oynatma listeleri, videolarınızı belirli bir konuya veya temaya göre ayırmanıza olanak tanır. Bu, kanalınızdaki çeşitli videolara göz atan kullanıcılar için daha kullanıcı dostu bir deneyim sunar. E O zaman hemen youtube hesabınıza otomatik olarak giriş yapın. Gmail girişi yapmış olmanız sizin youtube’a otomatik olarak girmenizi sağlayacak.

NEDEN YOUTUBE'A KAYIT OLMALIYIM

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir