KENDİ YOUTUBE KANALINIZI OLUŞTURMA

Kendi YouTube Kanalınızı Oluşturma

Spread the love

Kendi YouTube kanalınızı oluşturma prosedürü yalnızca birkaç dakika sürer. Daha sonra, bir dizi seçeneği değiştirerek, fotoğrafınızı veya logonuzu aktararak ve kanalınızı Facebook, Twitter ve Google+ gibi diğer çevrimiçi uzun menzilli resmi olmayan iletişim hesaplarınızla bağlayarak kanalı değiştirmeniz gerekir.

Başlamak için ücretsiz Google hesabınızı oluşturmanız gerekir. İşletmeniz için bir kanala başlıyorsanız, türünün dışında ve kişisel olmayan bir e-posta adresinden birini kullanarak dışarıdan yardım almadan başlayarak farklı bir Google / YouTube hesabı oluşturun. Böylece, kendi Google hesabı kullanıcı adınızı ve gizli kelimenizi vermeden, ilişkilendirmenizdeki başka bir kişi kanalı çalıştırabilir. Unutmayın, her Google hesabına bir ve yalnızca YouTube kanalı bağlanabilir.

Şu anda, kuruluşlar için belirli bir işletme kaydı veya YouTube kanalı diye bir şey yoktur. Bu nedenle, standart bir YouTube kanalının ayarlarını, kalabalığınızı en iyi şekilde dikkate alması ve işinizi, resmini ve işaretini ve kayıtlarınızı sergilemesi amacıyla ayarlamanız gerekir.

Google Hesabınızı bir YouTube Kanalına Dönüştürün

Google hesabınızı kullanarak (aynı şekilde YouTube’unuz kayıtları izlemeyi temsil eder), kendi kanalınızı genişletmeden ve yeniden yapmanıza gerek kalmadan ve ardından kendi özel kayıtlarınızla doldurabilirsiniz. Meşru bir Google hesabı oluşturduktan sonra ücretsiz bir YouTube kanalı oluşturmak için bu ilerlemeleri takip edin.

1. Erişim http://www.youtube.com ve Google hesabı kullanıcı adınızı ve gizli kelimenizi kullanarak oturum açın. Temel YouTube ana ekranı gösterilecektir.

2. Ekranın sağ üst köşesine yakın bir yerde, kayıt profili resminizi görürsünüz. Ekranın sağ üst köşesine yakın bir şekilde gösterilecek olan Google Hesap Menüsünü açmak için tıklayın.

3. Ekranın sağ üst köşesindeki “Kanalım” birleşimine tıklayın. “YouTube Kanalınızı Yapın” ekranı gösterilir. Bu temel ekranda profil fotoğrafınızı ve ayrıca kullanıcı adınızı ve / veya adınız ve soyadınız gösterilir. Google profilinizi değiştirmenin nihai hedefini göz önünde bulundurarak “Google Profilinizden” alternatifiyle bağlantılı “Değiştir” bağlantısını tıklayın; bu, kişilerin web’de görecekleri hakkınızda açık veriler içeren karakteriniz olacaktır.

4. “Kanalınızda sunacağınız alıştırmalar” başlığı altında, “Video gibi”, “Videoya açıklama”, “En çok sevilen video” ve “Kanala abone olma” başlıklı dört alternatif görürsünüz. .” Yapabilmek için YouTube kanalınızın sayfasını ziyaret eden bireylere ihtiyacınız olan her işlemle bağlantılı onay kutusuna bir onay işareti ekleyin.

5. “Tamam, Devam Etmeye Hazırım” yakalamasını tıklayın. Kanalınız artık oluşturuldu. Aşağıdaki adım, kayıtları kanalınıza aktararak kanalınızı doldurmaya başlamaktır.

Daha Fazla Bilgi – https://www.youtube.com/watch?v=LNxKEI85Ok8

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir